Plísně na kůži jsou nepříjemné a často je velmi těžké se těchto plísní na stálo zbavit. Ale určitě to jde, chce to ale určitou trpělivost. V článku se také dozvíte jak vydělat klíště a jak správně hubnout.

Plíseň

Nejvíce rizikové na chycení plísní jsou zejména veřejné bazény, veřejné sauny a veřejné sprchy. Tam je největší riziko, že ta přijde někdo kdo má plíseň na nohou a ta plíseň se poté přenese na vás. Zvláště pokud máte kůži oslabenou a nedokáže se efektivně brátit. Je dobré zajít co nejdříve za kožním lékařem a začít to rychle řešit. Jinak se to může šířit dále.

Plíseň na chodidlech

Nejčastěji se plíseň na nohou objevuje na chodidlech. Máme jí tedy na chodidle a také na prstech nohou. Někdy se plíseň postupně začne uchycovat i mezi prsty. Pokud by jste to neřešily, tak se plíseň může postupně dostat i do nehtů a do nehtové ploténky. Je třeba tedy plíseň hned řeit a neodkládat to.

Vyndáváme klíště

V letních měsících mají klíštat ráj a hledají si svého hostitele. Zaměřují se zejména na savce, tedy i na lidské osoby. Na někoho jdou klíšťata méně na někoho jdou klíštat více. Hrozí pak onemocnění boreliozou nebo klíštovou encefalitidou. Hodně lidí neví, jak klíště správně vydělávat. V článku jak vyndat klíště se můžete dočíst jak správně postupovat při vyndávání klíštěte.

Hubneme přebytečná kila na těla

Je třeba se zaměřit jak na stravu, tak také na pohyb. Měly by jste jíst pravidelně alespoň 4x denně. A měly by jsme se držet zásad zdravé výživy. Omezte rychlé cukry. Je třeba přidat také na pohybu. Je nutné se držet tepové frekvence pro spalování tuků, aby se vaše tuky mohly opravdu spalovat. Je třeba najet na tukový metabolismus.