Zánět šlach v zápěstí je hodně nepříjemný zánět, který často vyžaduje aby jste si daly nějaký čas úpně odpočinek. V článku si řekneme také něco o zánětech zubů a o zánětu močových cest.

Práce na počítači škodí nejen šlachám

Práce na počítači není pro tělo přirozená a pokud pracujeme každý den mnoho hodin na PC, tak se to časem proví. A to zvláště v případě že u počítače sedíme špatně a vůbec nedodržujeme ergomii práce. Při nadměrné práci v sedě se objevují bolestní bederní páteře, bolesti krční páteře ale také bolesti zápěstí.

Zanícení šlach na ruce

Pokud náš bolí šlachy na ruce, tak by jsme to neměly v žádném případě ignorovat. Pokud budete tyto symtopy ignorovat tak se vaše potíže budou dále zhoršovat a výsledkem může být až syndrom karpálního tunelu. Takový zánět šlach na ruce není vůbec nic příjemného a často musíte být několik týdnů v klidu, aby se to mohlo zahojit.

Zánět dásní

Zánět dásní můžete znát také pod názvem paradentóza. Na dásních ulpívá zubní plak a pokud tento plak ze zubů neodstraníme pomocí správného čištění zubů či zubní hygieny, tak se nám můžete rozjet zánět dásní. v konečné fázi to může končit až vypadáním všech zubů. V dřívějším článku zánět dásní léčba si můžete přečíst jakým způsobem probíhá taková léčba zánětu v dásni.

Močové cesty

Zejména pokud prochladneme takzvaně zespodu, tak se u nás může objevit zánět močových cest. Na samém začátku se mohou objevovat různé příznaky, ty jsou blíže popsány zánět močových cest příznaky. Najdete tam všechny hlavní příznaky a projevy. Můžete se také dočíst ohledně léčby a prevence těchto zánětů.